Zawody Strzeleckie o 'PUCHAR PREZESA"

Drużyna LOK "TARCZA" Goleniów
Bydgoszcz Strzelnica Sportowa
2021-05-20

Zawodnicy „Tarczy” Goleniów rywalizowali na bydgoskiej strzelnicy o „Puchar Prezesa” w dniach 20-23.05.21 W kwalifikacji konkurencji pistoletu pneumatycznego MIX drużyna w składzie Oliwia Żebiełowicz i Bartosz Buniak zajęli 7 miejsce i awansowali do ścisłego finału tej konkurencji. W finale zawodnicy goleniowskiego klubu zdeklasyfikowali rywali i zdobyli złoty puchar. Oprócz startów drużynowych zawodnicy rywalizowali indywidualnie, Bartosz Buniak w konkurencji pistoletu sportowego 30+30 zajął 9 miejsce z wynikiem 466 punktów, a Oliwia Żebiełowicz 5 miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W zawodach wystartował również Jędrzej Hankus , który zajął 18 miejsce w pistolecie pneumatycznym z wynikiem 436 punktów. Nie mogło również zabraknąć reprezentanta grupy „karabiniarzy” i tak Konrad Galin strzelając w konkurencji karabinu sportowego 30x30 zajął 13 miejsce z wynikiem 800 punktów. 1.jpg. - ze złotym pucharem Oliwia Żebiełowicz, Bartosz Buniak. 2.jpg- od lewej : Trener Stanisław Bogumił, Bartosz Buniak, Oliwia Żebiełowicz, Konrad Galin, Jędrzej Hankus.