Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
ZW Poznań
adres
Niezłomnych 1
Poznań (61-894)
Fax: 61 8533299 w.113
Jak dojechać?
Dotacje

Projekt finansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

XLVI Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy

KŻR
2022-07-25
W dniu 25 czerwca br. na strzelnicy „Karczemka” w m. Ludwina k./Pleszewa odbyły się XLVI Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy LOK. Pomimo upalnej pogody towarzyszącej zmaganiom zawodnicy nie oszczędzali się w walce o najlepsze miejsca. Rywalizacja była bardzo ostra.

W klasyfikacji indywidualnej, w konkurencji „Karabin Wojskowy” najlepszym okazał się Tymoteusz Barbuziński z KŻR LOK „Snajper” w Poznaniu.
W klasyfikacji indywidualnej, w konkurencji „Pistolet Wojskowy” bezkonkurencyjnym okazał się Krzysztof Kubiak z KŻR LOK Pleszew.
W klasyfikacji indywidualnej, w konkurencji „Rzut Granatem” największą ilość punktów zdobył Jarosław Kubacki z KŻR LOK Konin.
W konkurencji „Pojedynek”, klasyfikacji zespołowej zwyciężyła drużyna z KŻR LOK Września, w składzie: Michał Maciejewski, Tomasz Giżewski oraz Katarzyna Świtek-Zielińska.
W „Klasyfikacji Generalnej” zwyciężyła natomiast drużyna KŻR LOK Pleszew w składzie: Karol Jaworski, Krzysztof Kubiak i Przemysław Jędraszak, która reprezentować będzie Wielkopolską Ligę Obrony Kraju na Zawodach Centralnych planowanych na jesieni b.r.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom (również tym niewymienionym powyżej) oraz każdemu uczestnikowi wykazanego zapału do rywalizacji sportowej.