Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych

OSZK Żnin

 • Rok założenia ośrodka: 2013
 • Numer zaświadczenia: 00240419
 • wysoka zdawalnośc ,miła atmosfera ,profesjonalan kadra ,pojazdy takie jak w WORD

PILNIE POSZUKUJEMY INSTRUKTORÓW KAT. B I KAT. CE

PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ POD NUMEREM TELEFONU 669 055 048

 

W DOBIE EPIDEMII KORONAWIRUSA I TRUDNOŚCI FINANSOWYCH PRAWIE WSZYSTKICH FIRM WYCHODZĄC NA PRZECIW POTRZEBOM PRZEDSIĘBIORCÓW I ICH PRACOWNIKÓW PROPONUJEMY WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE SZKOLEŃ I POZYSKIWANIA FUNDUSZY NA SZKOLENIA PRACOWNIKÓW.

PRZEDSIĘBIORCO CHCESZ MIEĆ SFINANSOWANE SZKOLENIA DLA SWOICH PRACOWNIKÓW? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. POMAGAMY W UZYSKANIU 100% I 80% DOFINANSOWANIA DO SZKOLEŃ:

 • PRAWO JAZDY KAT. B, C, CE, BE, D,
 • WSTĘPNE KWALIFIKACJE KIEROWCÓW,
 • SZKOLENIA OKRESOWE KIEROWCÓW,
 • ADR PODSTAWOWE I CYSTERNY,
 • WÓZKI JEZDNIOWE,
 • HDS,
 • CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO,
 • KOPARKI, KOPARKOŁADOWARKI,
 • KURS INSTRUKTORA NAUKI JAZDY.

POMAGAMY W OPRACOWANIU WNIOSKÓW I POZYSKIWANIU FUNDUSZY.

Od 6 lat przedsiębiorcy z powiatu żnińskiego, bydgoskiego, wągrowieckiego, mogileńskiego wielokrotnie skorzystali z naszej pomocy i pośrednictwa i tym sposobem wyszkolili ponad 250 pracowników aktualizując im uprawnienia lub pomagając otrzymać nowe. 

Wszystkie dotychczas składane przez nas wnioski w 100% otrzymywały dofinansowanie.

Zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 669 055 048.

 

Misją Naszego ośrodka jest dostarczenie usługi szkoleniowej na jak najwyższym poziomie. Hasło LOK to L- jak lojalność wobec klienta O -jak odpowiedzialność za poziom wyszkolenia K -jak konkurencyjność na lokalnym rynku szkoleniowym. Jesteśmy ośrodkiem który posiada doskonałe referencje Powiatowych Urzędów Pracy ze Żnina, Inowrocławia, Bydgoszczy, Wągrowca i Mogilna dla których realizujemy szkolenia w ramach Zamówień Publicznych. Bardzo dobre referencje posiadamy też od przedsiębiorców transportowych dla których szkolimy kierowców w ramach szkolenia okresowego, ADR i obsługi wózka jezdniowego. Od dwóch lat pomagamy lokalnym przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, w ramach którego pracownicy podnoszą lub zmieniają swoje kwalifikacje pod potrzeby przedsiębiorstwa. I tak najczęściej realizowane są szkolenia w zakresie prawa jazdy kat C C+E i kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, ADR i wózków jezdniowych, wspieramy w wykwalifikowane kadry branże transportową. Współpracujemy z Polską Unią Transportu dzięki której mamy najnowsze informacje dotyczące przepisów obowiązujących w transporcie a taka wiedza jest bardzo pomocna szkolonym przez nas kierowcom. Jesteśmy otwarci na kursantów z poza Unii Europejskiej. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi ocenami uzyskanymi podczas kontroli organów sprawujących nadzór nad szkoleniem. Ponadto mamy wysoką zdawalność podczas egzaminów państwowych z zakresu prawa jazdy kat B C CE i niemalże 100 % sukcesy naszych kurantów w ramach szkolenia kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, ADR, wózków jezdniowych. Pracę w ośrodku łączymy z naszą pasją jaką jest szkolenie stąd bardzo dobre opinie wśród naszych kursantów przekazywane droga pantoflową, która jest najlepsza reklamą naszego ośrodka. Zadowolony klient to nasz cel, który przez 7 lat bytu ośrodka jest realizowany każdego dnia. Wykwalifikowana i doświadczona kadra, profesjonalna i merytoryczna obsługa, miła atmosfera, pomoc i elastyczność wobec potrzeb klienta to atuty naszego ośrodka. Pojazdy na których szkolą się kursanci to takie same jak w WORD co w znacznym stopniu niweluje stres egzaminacyjny. Na miejscu posiadamy lekarza uprawnionego do badań kierowców i psychologa transportu. Serdecznie zapraszam do naszego ośrodka z poważaniem Beata Supernak Kierownik Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców w Żninie

Aktualne kursy
kursy na prawo jazdy - NAUKA JAZDY
Zobacz wszystkie kursy na prawo jazdy
Kwalifikacja wstępna
Zobacz wszystkie kursy kwalifikacji wstępnej
ADR
Zobacz wszystkie kursy ADR