Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych

OSZK Żnin

 • Rok założenia ośrodka: 2013
 • Numer zaświadczenia: 00240419
 • wysoka zdawalnośc ,miła atmosfera ,profesjonalan kadra ,pojazdy takie jak w WORD

Jako nowość wprowadzamy kurs pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu. Skierowany jest do przedsiębiorców posiadających uczniów przyuczających się do zawodu. Kurs trwa 80 godzin. Zapraszamy !!!

 

PILNIE POSZUKUJEMY INSTRUKTORÓW KAT. B I KAT. CE

PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ POD NUMEREM TELEFONU 669 055 048

 

W DOBIE EPIDEMII KORONAWIRUSA I TRUDNOŚCI FINANSOWYCH PRAWIE WSZYSTKICH FIRM WYCHODZĄC NA PRZECIW POTRZEBOM PRZEDSIĘBIORCÓW I ICH PRACOWNIKÓW PROPONUJEMY WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE SZKOLEŃ I POZYSKIWANIA FUNDUSZY NA SZKOLENIA PRACOWNIKÓW.

PRZEDSIĘBIORCO CHCESZ MIEĆ SFINANSOWANE SZKOLENIA DLA SWOICH PRACOWNIKÓW? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. POMAGAMY W UZYSKANIU 100% I 80% DOFINANSOWANIA DO SZKOLEŃ:

 • PRAWO JAZDY KAT. B, C, CE, BE, D,
 • WSTĘPNE KWALIFIKACJE KIEROWCÓW,
 • SZKOLENIA OKRESOWE KIEROWCÓW,
 • ADR PODSTAWOWE I CYSTERNY,
 • WÓZKI JEZDNIOWE,
 • HDS,
 • CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO,
 • KOPARKI, KOPARKOŁADOWARKI,
 • KURS INSTRUKTORA NAUKI JAZDY.

POMAGAMY W OPRACOWANIU WNIOSKÓW I POZYSKIWANIU FUNDUSZY.

Od 6 lat przedsiębiorcy z powiatu żnińskiego, bydgoskiego, wągrowieckiego, mogileńskiego wielokrotnie skorzystali z naszej pomocy i pośrednictwa i tym sposobem wyszkolili ponad 250 pracowników aktualizując im uprawnienia lub pomagając otrzymać nowe. 

Wszystkie dotychczas składane przez nas wnioski w 100% otrzymywały dofinansowanie.

Zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 669 055 048.

 

Misją Naszego ośrodka jest dostarczenie usługi szkoleniowej na jak najwyższym poziomie. Hasło LOK to L- jak lojalność wobec klienta O -jak odpowiedzialność za poziom wyszkolenia K -jak konkurencyjność na lokalnym rynku szkoleniowym. Jesteśmy ośrodkiem który posiada doskonałe referencje Powiatowych Urzędów Pracy ze Żnina, Inowrocławia, Bydgoszczy, Wągrowca i Mogilna dla których realizujemy szkolenia w ramach Zamówień Publicznych. Bardzo dobre referencje posiadamy też od przedsiębiorców transportowych dla których szkolimy kierowców w ramach szkolenia okresowego, ADR i obsługi wózka jezdniowego. Od dwóch lat pomagamy lokalnym przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, w ramach którego pracownicy podnoszą lub zmieniają swoje kwalifikacje pod potrzeby przedsiębiorstwa. I tak najczęściej realizowane są szkolenia w zakresie prawa jazdy kat C C+E i kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, ADR i wózków jezdniowych, wspieramy w wykwalifikowane kadry branże transportową. Współpracujemy z Polską Unią Transportu dzięki której mamy najnowsze informacje dotyczące przepisów obowiązujących w transporcie a taka wiedza jest bardzo pomocna szkolonym przez nas kierowcom. Jesteśmy otwarci na kursantów z poza Unii Europejskiej. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi ocenami uzyskanymi podczas kontroli organów sprawujących nadzór nad szkoleniem. Ponadto mamy wysoką zdawalność podczas egzaminów państwowych z zakresu prawa jazdy kat B C CE i niemalże 100 % sukcesy naszych kurantów w ramach szkolenia kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, ADR, wózków jezdniowych. Pracę w ośrodku łączymy z naszą pasją jaką jest szkolenie stąd bardzo dobre opinie wśród naszych kursantów przekazywane droga pantoflową, która jest najlepsza reklamą naszego ośrodka. Zadowolony klient to nasz cel, który przez 7 lat bytu ośrodka jest realizowany każdego dnia. Wykwalifikowana i doświadczona kadra, profesjonalna i merytoryczna obsługa, miła atmosfera, pomoc i elastyczność wobec potrzeb klienta to atuty naszego ośrodka. Pojazdy na których szkolą się kursanci to takie same jak w WORD co w znacznym stopniu niweluje stres egzaminacyjny. Na miejscu posiadamy lekarza uprawnionego do badań kierowców i psychologa transportu. Serdecznie zapraszam do naszego ośrodka z poważaniem Beata Supernak Kierownik Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców w Żninie

Aktualne kursy
kursy na prawo jazdy - NAUKA JAZDY
Zobacz wszystkie kursy na prawo jazdy
Kwalifikacja wstępna
Zobacz wszystkie kursy kwalifikacji wstępnej
ADR
Zobacz wszystkie kursy ADR