Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
OSZK LOK Gniezno
adres ośrodka
ul. Jeziorna 9
Gniezno (62-200)

Poniedziałek - Piątek  10.40 - 17.00

Jak dojechać?

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców LOK Gniezno

LOK Gniezno
  • Numer zaświadczenia: 00013003
  • pojazdy szkoleniowe takie jak na egzaminie

Witam serdecznie na stronie Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców w Gnieźnie. Nazywam się Beata Supernak i od kilku miesięcy mam przyjemność kierować ośrodkiem szkolenia.

Misją Naszego ośrodka jest dostarczenie usługi szkoleniowej na jak najwyższym poziomie. Chciałabym żeby  LOK kojarzył się z lojalnością wobec klienta, odpowiedzialnością za prowadzone szkolenia i konkurencyjnością w stosunku do innych instytucji szkolących poprzez nowe pojazdy szkoleniowe, atrakcyjne ceny, elastyczne terminy dopasowane do potrzeb kursanta, odmłodzoną i pełną zapału kadrę instruktorów i wykładowców.

Pojazdy na których szkolą się kursanci to takie same jak w WORD co w znacznym stopniu niweluje stres egzaminacyjny. Na miejscu posiadamy lekarza uprawnionego do badań kierowców i pracownię psychologiczną.

 

W dobie epidemii koronawirusa wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom z ofertą szkoleń dla firm, z atrakcyjnymi cenami. Zapraszam przedsiębiorców i ich kierowców na szkolenia okresowe, ADR, kwalifikacje wstępne, wózki jezdniowe, certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego, kursy prawa jazdy kat. B, BE, C, CE, D. Podczas szkoleń zapewniamy bezpieczeństwo dla szkolących.

Współpracujemy z Polską Unią Transportu dzięki której mamy najnowsze informacje dotyczące przepisów obowiązujących w transporcie a taka wiedza jest bardzo pomocna szkolonym przez nas kierowcom.

Serdecznie zapraszam do naszego ośrodka z poważaniem Beata Supernak Kierownik Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców w Gnieźnie

 

 

LIGA OBRONY KRAJU Ośrodek Szkolenia zawodowego Kierowców w Gnieźnie zatrudni instruktora nauki jazdy w zakresie kat. B,C,CE oraz wykładowcę na kwalifikację wstępną i szkolenie okresowe.

 

Liga Obrony Kraju OSZK prowadzi kursy dla osób z Ukrainy, Białorusi itp w języku rosyjskim w zakresie szkolenia okresowego i kwalifikacji wstępnej. Egzaminy na tych kursach odbywają się również w języku rosyjskim.

 

LIGA OBRONY KRAJU posiada do wynajęcia powierzchnię reklamową.

Informacje pod numerem telefonu 669 055 048.

Aktualne kursy
kursy na prawo jazdy - NAUKA JAZDY
Zapisz się na kurs prawa jazdy
Zobacz wszystkie kursy na prawo jazdy
Kwalifikacja wstępna
Zapisz się na kurs
Zobacz wszystkie kursy kwalifikacji wstępnej
ADR
Zapisz się na kurs
Zobacz wszystkie kursy ADR