Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
ZW Olsztyn
adres

()
Jak dojechać?

Szczycińska akcja Wielkanoc dla Samotnych

logo ruchu patriotycznego
Szczytno
2021-04-02

Wielkanoc to czas otuchy, radości, odrodzenia i życzliwości. To czas spotkań w gronie najbliższych. Niestety nie dla każdego, gdyż wiele osób spędza go samotnie. Właśnie z tego powodu Koła Strzeleckie LOK Szczytno wspólnie z Nasza Szczycieńska Ziemia włączyły się się w tegoroczną akcję Wielkanoc dla Samotnych, organizowaną przez Fundację Wolne Miejsce, OHP Olsztyn i Fundację Kormoran.  

szczytno akcja 1

Przygotowane jedzenie (ponad 90 paczek) trafiło za pośrednictwem wolontariuszy z Kół Strzeleckich LOK Szczytno oraz MOPS Szczytno do samotnych z terenu Powiat Szczycieński oraz Miasto Szczytno. Wielkanocne Śniadanie trafi do osób samotnych.

szczytno akcja 2

Wspólnie z Michałem Wypijem - Posłem na Sejm RP oraz Piotrem Duliszewskim - Wojewódzkim Komendantem Warmińsko-Mazurskiej Komendy OHP w Olsztynie zapakowaliśmy przygotowane jedzenie, które w sobotę wielkanocną trafi za pośrednictwem wolontariuszy z LOK Szczytno oraz MOPS Szczytno do samotnych z terenu Powiatu Szczycieńskiego oraz Miasta Szczytno – mówi Paweł Krassowski, szef Stowarzyszania Nasza Szczycieńska Ziemia. Tym małym gestem przypomnimy im, że nie są sami.