17 czerwca we Wrocławiu zakończyliśmy roczną Szkolną Ligę Strzelecką szkół współpracujących z LOK- zawodami bronią palna centralnego zapłonu. Strzelaliśmy z broni kal. 223REM/5.56 x 45 mm.
Przez cały rok uczniowie rywalizowali ze sobą. Przeprowadziliśmy 8 rund na strzelnicy pneumatycznej.
Miejsca drużynowo zajęły Szkoły :
🥇 I miejsce: Liceum Ogólnokształcące Nr XV we Wrocławiu,
🥈II miejsce: ZSTIE - Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych,
🥉III miejsce: Liceum Ogólnokształcące nr IV we Wrocławiu
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia po wakacjach


















