Przejdź do treści
LIGA OBRONY KRAJU
STOWARZYSZENIE
Szkolenia i Kursy
Prawa Jazdy
Kategorie A, B, BE, C, CE
Instruktora Nauki Jazdy
Szkolenia Okresowe
Kwalifikacja Wstępna
Kierowców przewożących materiały niebezpieczne ADR - Kurs podstawowy
- Przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
- Przewóz materiałów wybuchowych klasy 1
- Przewóz materiałów promieniotwórczych klasy 7
Certyfikat kompetencji zawodowych
Kurs dla kierowców wózków jezdniowych
ZW Białystok
adres
Lewandowskiego 5
Białystok (15-124)
Jak dojechać?

Sukces reprezentacji GROT Białystok na mistrzostwach ogólnopolskich

Wicemistrz i brązowy medalista
Tarnów
2019-09-08

W dniach 06-08.09.2019 Karol Maciek i Piotrek reprezentowali KS LOK GROT Białystok na Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Strzelectwie Sportowym Juniorów i Seniorów w Tarnowie.

Pierwszego dnia od razu po podróży stanęli do konkurencji Ppn 60. Ze zmęczeniem wygrał Karol ustanawiając swój nowy rekord życiowy. Wynik 566 pkt. dał mu 3 miejsce i brązowy medal!

Następnego dnia konkurencja Pst 3x20 a więc podwójna dawka tego co jest na naszych zawodach. Tu błysnął Maciek życiówką wynikiem 514 pkt co dało 4 miekske. Karol z wynikiem 491 załapał się do TOP 10. Sobotę kończyła olimpijska konkurencja Pistolet Dowolny 60 strzałów. Kto strzelał te wie, co znaczy pistolet z jednej ręki na 50 m. Karol ponownie zaliczył rekord życiowy, 509 pkt. Dało mu to miejsce tuż za podium...

Mówią że koniec wieńczy dzieło i tak właśnie było w niedzielę. Na I zmianie, o nieludzkiej godzinie 7.00 rano Maciek i Karol ustrzelili w Pcz30 odpowiednio 281 i 279 pkt! Tak, tak, od niedzieli mamy w klubie Wicemistrza Polski w Pistolecie Centralnego Zapłonu oraz Brązowego Medalistę w tej dyscyplinie!!! Na koniec chłopacy zamienili się kolejnością w klasyfikacji, gdyż w Psp30 to Karol strzelił 282 pkt. a Maciek 281pkt - odpowiednio 3 i 5 miejsce.

Podsumowując - GROT z dwoma debiutantami przyjechał do Tarnowa i pozamiatał, klubowe bluzy na podium prezentują się okazale...

BRAWO chłopaki!